Boyun Ve Sırt Ağrılarında Hacamat

Boyun ve Sırt Ağrılarında HacamatÖğrenciler, masa başı memurları, veznede çalışanlar, bilgisayarda tasarım yapanlar ve benzeri birçok kategoride uğraş veren insanlar, zamanla bel, boyun ve sırt ağrılarıyla karşılaşmaktadır. Bunun nedeni, hareketsiz durmaları ve belli noktalarda kirli kanın birikmesidir. Ayrıca toplumda ‘kulunç’ olarak bilinen durumlar da, sıklıkla meydana gelen rahatsızlıklardır. Hacamat (kan alma) bu rahatsızlığın yüzde yüz tedavisinde tercih edilen yöntemdir.

Sırttaki damarlarda ve kaslarda, kirli kanın meydana getirdiği tıkanıklıklar, şiddetli ağrı yapar. Çok ağır vakalarda bir kaç seans gerekebilir. Tıkanıklığa neden olan kirli kan, vakum etkisi ile derinin altında toplanır. Deri sim siyah veya mos mor kesilir. Bunun nedeni, o bölgede kirli kan miktarının aşırı şekilde artmasıdır. Neşterle derinin açılması sonucunda, bu hastalığa neden olan kan dışarı çıkar. Kan çok katıdır ve derinin üzerinde ciğer gibi sabit bir şekilde donar. Bunun nedeni, kandaki yağ, zararlı toksin ve mikrop miktarının çok fazla olmasıdır. Yapılan tahlillerde, bu kandaki zararlı madde oranının çok yüksek olduğu saptanmıştır.

İlk anda hasta rahatlama hissedecektir. Boyun ve sırt ağrıları, bu yöntemle kesin bir şekilde tedavi edilmektedir. Yan etkisi olmayan ve her hangi bir organa zarar vermeyen bu yöntem, hijyenik ortamlarda yapılmalıdır. Halk arasında ‘bardak çekme’ olarak adlandırılan ve sırt kısma yapılan tedavinin aslı kan alma yöntemidir. Asırlar boyu geleneksel tedavi yönteminin en önemli ögesi olarak yer etmiştir. Şifa Allah’tandır.

Sırt Ağrılarına Elveda

Sırt, bel ve boyun ağrıları, her zaman için karşımıza çıkan ağrılardır. Kan dolaşımı bozukluğu olanlarda ve özellikle kronik ağrıları olanlarda, kan alma yönteminin başarısı bilinen bir gerçektir. Kan dolaşımı zorlaştıran kirli kandır. Kirli kan yağlı ve zararlı toksin madde içermektedir. Bu nedenle kanın dolaşımı çok zorlaşmaktadır. Doğal şifa kategorisinde değerlendirilen kan alma yöntemiyle, yüzde yüz başarı sağlanabilir.

Kronik rahatsızlığın nedeni, kandaki mikrobun çıkarılmaması, sadece ağrı kesicilerle kirli kanın ve fibromiyajın bir noktada toplanması önlenmektedir. Ağrı kesicilerin etkisi geçince, kirli yani mikroplu kan yine kronik noktada toplanmaktadır. Bu nedenle sırt ağrılarında ağrı kesiciler geçici bir tedavidir. Bu ağrıya neden olan mikrobun vücuda yayılması değil, tamamen vücuttan çıkarılması kesin tedaviyi getirecektir. Kan incelticiler, kan ilaçları ve benzeri ilaçlara nazaran kan alma yöntemimiz, kronik rahatsızlığa neden olan mikrobu tamamen vücuttan çıkarmaktadır. Yöntem çok basit ve çok doğaldır.

Kirli kan çıkarken hafif bir sızı meydana getirir. Neşterle açılan küçük çizikler de fazla bir acı meydana getirmez. İlk anda korkan ancak, daha sonra ‘dünya varmış’ diyen birçok hasta ile karşılaştık. Bunun nedeni, bu yöntemin geçici değil, kalıcı tedavi sağlamasıdır.

Düzenli Yaptırılmalıdır

Günümüzde, özellikle sigara kullananlarda, kirli kan seviyesi çok yüksektir. Kimyasal katkılı yiyecekler, hormonlu meyveler, baz istasyonları, yoğun şehir stresi ve diğer birçok psikolojik sorunlar, insan vücudunun direncini azaltmaktadır. Kullandığımız antibiyotikler ise, vücudun direncini yok etmektedir. Antibiyotik atmadan artık insanlarımız iyileşmemektedir.

Bunun nedeni, vücut direncinin antibiyotiğe bağlanmasıdır. Bu durumdan kurtulmak için kan alma tedavi yöntemini kullanmalısınız. Bu yöntemde, mevcut vücut direnci güçlendirilmektedir. Düzenli kan aldıranlar, hastalıklara ve mikroplara karşı oldukça dirençli bir vücuda sahip olmaktadır.

Hayru Şifa Doğal Tedaviler

E-Bültene Üye Olun

No Comments

Yorum Yaz

Diğer yazılar

See all posts