Hacamat ile Migren Tedavisi

Migren Tedavisinde Hacamat Farkı

Hacamat ile Migren TedavisiPeygamberimiz (sav)’in ‘Cebrail’den öğrendim’ dediği hacamat, Osmanlı’nın dünyaya hükmetmesi nedeniyle bütün dünyada yüzyıllar boyu tercih edilen bir tedavi şekli olarak kabul edilmişti. Ülkemizde de kan ilacı satışının artırılması için 1953 yılında yasaklandı. Rusya’da salgın hastalık tedavilerinde bu yöntem kullanıldı.

Hatta Amerika’ya göç eden Avrupalılar bile bu yöntemi Osmanlıdan alarak, bu topraklara getirmiştir. Kupa terapisi olarak tarih kitaplarına geçmiştir. 2014 yılında ülkemizde, yöresel tedavi şekli olarak tanınmıştır. Hicri 17,19 ve 21. günlerde bu tedaviyi yaptırmak sünnettir. Bu tedavi sağlıklı insanlara da yapılmaktadır. Vücut direncini artırmak istiyorsanız, hicri 17,19 ve 21. günlerinde bu tedaviyi denemelisiniz. Hiçbir yan etkisi yoktur ve her hangi bir organa zarar vermemektedir.

Migrende Kesin Çözüm

Günümüzün kronik hastalıklarından biri kuşkusuz migrendir. Migrenin tedavisi yok, denilmektedir. Allah bütün hastalıkların şifasını vermiştir. Bize düşen aramaktır. İki kulak arkası, arka kısımda iki kulak ortası, başın üst kısmada sağ ve solda olmak üzere bir çok hacamat noktası vardır. Özellikle bayanların korkulu rüyası olan kronik hastalık migren, hacamatla kesin bir şekilde tedavi edilmektedir. Hafif vakalarda ilk hacamatla tamamen iyileşme sağlanırken, ağır vakalarda ise bir kaç seans gerekebilir. Tıbbi hacamat kategorisinde, onlarca hastalık tedavi edilebilir. Bu gün kanser dahil olmak üzere, birçok hastalığın tedavisinde kullanılmaktadır.

Faydaları Saymakla Bitmez

Migren kategorisindeki bütün hastaların kesinlikle bu tedaviyi denemesi gerekir. Migren tedavisi gerçekleştirildikten sonra, hastaların çoğunluğu büyük bir rahatlama hissetmiştir. Aynı anda göze de şifadır. Gözdeki kirli kanı alan bu yöntemle, görme özellikleri daha mükemmel hale gelmektedir. Renkler daha canlı bir hale gelmektedir. Gözden yapılan tedavi işlemlerinde, gözlük numarasını düşüren hastalar vardır. Hastalıklar ve hacamat, doğal şifa kategorisinde uzman haccamlarla çalışmanızı tavsiye ederiz. Hijyenik ortam ve malzeme, bu tedavide önemlidir. Kürek kemiğinin ortası ve iki kulak arkası, hadis-i şeriflerde geçen noktalardır. Bu noktalardan alınan kan, birçok hastalığın oluşmasını engellemektedir.

Diz, ayak, baldır, el ve kol bölgelerinden de hacamat yapılmaktadır. Kanı temizleyen bu yöntem kategorisinin en önemli konusu olarak değerlendirilmektedir. Hacamatlı kanda, zararlı toksinler, iltihaplı kan, zararlı yağlar, hastalık oluşturan mikrop çeşitleri bulunmaktadır. Labaratuvar ortamındaki testlerde, hastalık meydana getiren bütün toksinler ortaya çıkmıştır. Kanın temizlenmesi ile birlikte, tedavi süreci kısalmaktadır. Vücut direnci artmaktadır.

Şeker, tansiyon ve kolesterol, bir anda dengelenmektedir. Bu rahatsızlığa neden olan kandaki bütün zararlı maddeler dışarı çıktığı için, denge meydana gelmektedir. Hacamat yaptıracak kişi, kan inceltici ilaçları iki gün süre ile bırakmalıdır. Limon, kiraz ve vişne gibi kan inceltici meyveleri, iki öncesinden tüketmemelidir. Süt ve süt ürünlerini de yine iki gün öncesinden bırakmalıdır. Aynı şekilde cinsel ilişkiden de uzak durmalıdır. Cinsel ilişki, çok fazla enerji harcadığı için, hacamat esnasında vücudun direncini kıracaktır.

Spor faaliyetlerine de hacamattan önce ara verilmelidir. Bel fıtığı ameliyatı gerektiren bütün vakalarda, hacamatın mükemmel bir tedavi etkisi vardır. Ameliyatlık birçok bel fıtığı rahatsızlığı, profesyonel hacamat tedavisiyle tamamen iyileşmektedir. Bel fıtığının seviyesine göre bir kaç seans gerekebilir. Bazı hastalar tedavi sonrası iyileşirken, bazı hastalar bir kaç seans sonrasında iyileşmektedir. Şifa Allah-u Teala’dandır.

Hayru Şifa Doğal Tedaviler

E-Bültene Üye Olun

No Comments

Yorum Yaz

Diğer yazılar

See all posts