Dr.Orhan Gümüş

Dr. Orhan Gümüş aslen Sivaslı bir aileden gelmekte olup, İstanbul’da doğmuş ve hayatına burada devam etmektedir. İlköğretim eğitimini Adnan Kahveci İlköğretim Okulunda, liseyi Kartal Anadolu Lisesinde tamamlamıştır. Akademik hayatına 2006 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp fakültesinde devam etmiş olup, başarılı bir şekilde bu bölümü tamamlayarak meslek hayatına atılmıştır. Mezuniyet sonrasında ilk olarak Bitlis, sonra Van’da görev yapmış olup, son 1 yıldır iş yeri hekimi olarak görevini sürdürmektedir.

Profesyonel tıp yaşamı boyunca her zaman alternatif tıp alanına merak duyan Orhan Gümüş, üniversite 3. sınıfta arkadaşları ve kendisi için çok kıymetli olan bir öğretim görevlisi ile birlikte bir bitkisel karışımın sporcular üzerindeki performans artışına yönelik sonuçlarıyla ilgili araştırmalar yapmıştır. İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesinde bir kongrede çalışmalarını sunma fırsatı elde ederek bitkisel tedavi yöntemleri ile profesyonel olarak ilgilenmeye başlamıştır.

Son 3 yıldır aktif olarak doğal tedaviler üzerine çalışmalarını sürdüren Orhan Gümüş, doğanın sunduğu şifayı hastalara sunarak yaşadıkları sıkıntılardan kurtulmalarına yardımcı olmaktadır. Tıbbın gelişmiş tedavi yöntemlerini bitkisel tedaviler ile birleştirerek hastaların daha etkili ve daha kısa sürede sonuç almalarına yardımcı olmakta, bitkilerle ilgili profesyonel çalışmalarını da yoğun bir şekilde sürdürmektedir.

Alternatif tıp ve bitkisel tedavi yöntemleri ile elde ettiği başarıları günümüzün önemli resmi kaynaklarında bulunmaktadır. Kişisel tedavi yöntemleri ve alternatif tedaviler üzerine çalışmalarını hastalara özel olarak sürdürmektedir.

Hacamat Yorumları

Tüm Yorumlar